Indeling jeugd seizoen 2018-2019

Hieronder vinden jullie de indeling van de jeugd voor het komend seizoen.

                   

Het E3 team zal wekelijks ontstaan door de oudste F jeugd mee te laten doen, dit zal gerouleerd

worden zodat iedereen aan de beurt komt en aan het grote veld kan gaan wennen. 

 
               
                   
Team E1     Team E2        
Coach:   Coach:      
1 Roelofs, Lois   1 Kremer, Charissa      
2 Vos, Julia   2 Borghuis, Lynn        
3 Hoop, Iza de   3 Schomaker, Daphne        
4 Mensen, Bente   4 Moorman, Iris        
5 Lippold, Annabel   5 Wittendorp, Tess        
6 Kuipers, Mandy   6 Broersen, Lois        
7 Veldman, Mirthe   7 Schadenberg, Sophie        
                 
Team E3 aanvullen met F 3 speelsters
Coach:
1 Mensink, Carmen
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
                 
                   
                   
                   
Team D1     Team D2            
Coach:   Coach:          
1 Borghuis, Liv   1 Wittendorp, Maud          
2 Hoffard, Jill   2 Wesseling, Anna          
3 Pothof, Liekle   3 Wolters, Reina          
4 Broersen, Merle   4 Schutrups, Larissa          
5 Kuiper, Jaylie   5 Milan Mooibroek          
6 Grummel, Lisa   6 Berry Schadenberg          
7 Lubbers, Marit   7 Scholte-Albers, Nina          
8 Bruinsma, Lis   8 Schomaker, Sanne          
9 Bergmeester, Lieke   9 Laan, Celan van der           
10 Jonge, Fleur de   10 Jalving, Demi          
      11 Muurling, Noa          
      12 Munnik, Danique de          
      13 Vos, Yolinn          
      14 Scherpen Jessica          
                   
                   
                   

Voor de C en de B jeugd is een indeling gemaakt, deze indeling zal gedurende het seizoen geanalyseerd

worden.

   

Dit zal niet alleen gebeuren op kunde en niveau, maar ook op inzet en opkomst. Dit wil dus niet zeggen

dat iemand die in een eerste team zit hier het hele jaar in speelt.

Het kan best zo zijn dat gedurende het seizoen iemand vanuit het tweede team zich zo sterk verbeterd

en een betere inzet en motivatie heeft, en daardoor de plek van iemand anders overneemt.

Keepers zullen ook meedoen in het tweede team.           
                   
                   
Team C1     Team C2            
Coach: naam speler   Coach: naam speler          
1 Hoogeveen, Indy   1 Velde, Romee ten          
2 Jansen, Jill   2 Rolfes, Christel          
3 Oosterrood, Demi   3 Weering, Donna          
4 Broersen, Isa   4 Mooibroek, Aisha          
5 Voorn, Leonie   5 Visser, Anna          
6 Bos, Lisa   6 Brands, Yasmine          
7 Grummel, Tessa   7 Jonge, Daijna de          
8 Jonge, Mira de                
9 Kuipers, Linsey                
10 Scholte-Albers, Anouk                
11 Isabeau Kremer                
                   
                   
                   
Team B1     Team B2            
Coach: naam speler   Coach: naam speler          
1 Zilverberg, Aniek   1 Roelofs, Isa          
2 Lubbers, Dian   2 Kuiper, Loes          
3 Menzen, Yinx   3 Tiemens, Julia          
4 Visser, Daphne   4 Helm, Luka van der          
5 Schoonbeek, Indy   5 Wieren, Fleur van          
6 Bruijn, Sofie de   6 Veen, Gaby van der          
7 Moes, Lola   7 Wagenaar, Marije          
8 Berends, Anna   8 Siekman, Anne-Jet          
9 Beltman, Rianne                
10 Kremer, Lisanne                
11 Fuhler, Danique                
                   
Donderdag 21 Juni 2018 - 5:08 pm | | Nieuws